Idealna przekąska na lato

Bardzo lubię jeść i robię to dosyć często. Wiedzą o tym wszyscy moi znajomi. Oczywiście, aby nie popaść w otyłość swoje obżarstwa spalam na siłowni, albo podczas biegania. Staram się też nie podjadać rzeczy niezdrowych, dzięki temu mogę zjeść większy albo trochę bardziej tuczący obiad, bo nie zapycham się dodatkowo żadnymi przekąskami.

 

W upalne dni, nasze menu różni się od tego zimowego. Często jadamy lżej i zdecydowanie mniej. Ja jako letnią przekąskę bardzo lubię pierogi na słodko, mogę się tym najeść i zaspokoić potrzebę na coś słodkiego. Uwielbiam te pierogi w sumie z każdymi owocami. Najlepsze są polane śmietaną i posypane odrobiną cukru – niebo w gębie!

 

Ciekawe czy Wy też macie jakieś ulubione potrawy, które serwujecie sobie głównie latem. U mnie króluje też chłodnik, który jest rewelacyjny przy bardzo wysokich temperaturach, szczególnie, że nie spocimy się przy jego przygotowaniu, bo nie musimy niczego gotować. Jest to mega pyszne i idealne na lato danie. Tak samo jak pierogi na słodko, które często serwuję sobie na kolację, kiedy jest już trochę chłodniej i nie mam aż takiego problemu z ich ugotowaniem.